arrow

Půjčky a úvěry
03/06/2015

S nabídkami nejrůznějších půjček a úvěrů jakoby se v dnešní době „roztrhl pytel“ a různé bankovní i nebankovní společnosti nás každým dnem zahrnují nabídkami svých půjčkových a úvěrových produktů.

Půjčky, hypotéky, leasing

Jedná se buďto o „klasické“ peněžní půjčky, hypotéky – tedy půjčky, které jsou určeny na nákup nemovitosti a za které ručíme nemovitosí, podnikatelské půjčky nebo třeba leasingy na auto. Půjčky a úvěry nám nabízejí jak zavedené bankovní domy (Česká spořitelna, Komerční Banka, ČSOB atd.), tak nebankovní společnosti (Provident, Home Credit, Credium) a nebo soukromé osoby.

Půjčky také na internetu

Nabídka je opravdu široká a člověk, který nemá dostatek informací, se v této „džungli“ jen stěží zorientuje. Navíc s příchodem internetu se nabídky půjčkových produktů rozšířily také tam a téměř z každé stránky na nás vyskakuje reklamní proužek s reklamou na nějakou půjčku.

Jak se ale v nabídce vyznat?

Pokud člověk půjčku opravdu potřebuje, měl by o tomto tématu vědět alespoň základní informace, aby nenaletěl podvodníkům nebo nebyl překvapen, že musí za půjčené peníze platit víc než čekal.

Tyto stránky Vám budou přinášet informace ze světa půjček, zejména ze světa internetových online půjček a budou se Vám snažit pomoct se v nabídce půjčkových produktů zorientovat tak, abyste si mohli vybrat pro sebe tu nejvhodnější půjčku, úvěr, hypotéku nebo leasing.