arrow

Půjčka před výplatou
05/11/2015

K výplatě je ještě daleko a vám udělali neplánované výdaje díru do rozpočtu? Nevěste hlavu, nejste jediní, komu se tohle může stát. Naštěstí se v dnešní době již nabízí řešení v podobě takzvané půjčky před výplatou pro každého. Jedná se o půjčení menší částky peněz, obvykle od pěti set až po deset tisíc korun.

Výhody? Peníze na účtu za pár hodin

Mezi výhody této půjčky určitě patří její rychlé sjednání po internetu, přičemž peníze můžete mít na účtu již druhý den od schválení půjčky, někdy dokonce ještě dříve. Samotné schvalování pak trvá pouze pár desítek minut. Peníze získáte bez dokazování vašich příjmů a bez ručitele.

Nevýhody? Asi jako u každé jiné půjčky

Okamžité zapůjčení menšího obnosu, kterým půjčka před výplatou určitě je, tedy můžete považovat za dobré řešení nastalé špatné finanční situaci. Ale pozor: je nutné přemýšlet! Musíte si být jisti, že úvěr budete schopni ze své další výplaty splatit. Doba splacení se u tohoto typu půjčky pohybuje většinou od patnácti do třiceti dnů. Pokud půjčku včas nesplatíte, hrozí vám vysoké sankce, díky nimž se nejenom ještě více zhorší vaše finanční situace, ale můžete se dostat až na seznam registru dlužníků. To je ovšem úskalí každého úvěru či hypotéky.

Půjčky před výplatou? Ve znamení nebankovních společností

Půjčkami před výplatou se u nás zabývají především nebankovní společnosti. Mezi největší patří společnost společnost FerratumBank či Dollar Financial Czech Republic s.r.o., která provozuje půjčku MoneyNow!.