arrow

Půjčky do 24 hodin
06/01/2016

Nevyšli jste před výplatou s penězi, přihodila se nějaká nečekaná událost a zkrátka potřebujete rychlý přísun peněz? Kde však tak narychlo peníze vzít? Většina lidí se nejprve obrátí na své známé, ale pokud ani ti nechtějí nebo nemohou pomoci, je zde možnost bankovní i nebankovní půjčky do 24 hodin.

Půjčky do 24 hodin mají své výhody

Půjčky do 24 hodin jsou rychlým způsobem, jak zachránit Vaši aktuální finanční situaci. Pro půjčky do 24 hodin je charakteristické především rychlé vyřízení a peníze můžete mít opravdu už do jednoho dne. Další výhodou půjčky do 24 hodin je to, že je snadno dostupná a nemusíte dokládat žádné využití zapůjčených prostředků.

U půjčky do 24 hodin se platí za rychlost

Půjčky do 24 hodin se řadí mezi rychlé půjčky a ty se vyznačují i jistými nevýhodami. Tyto úvěry jsou přirozeně poskytovány za vyšší úrokovou sazbu nebo sazbu RPSN, což je ale pochopitelné vzhledem k tomu, že peníze budete mít k dispozici takřka ihned.

Půjčky do 24 hodin od bank i nebankovních institucí

Půjčky do 24 hodin nabízí jak bankovní, tak nebankovní sektor. V dnešní době už se žádosti o půjčky do 24 hodin dají podat v pohodlí domova třeba přes internet nebo prostřednictvím telefonu.

Maximální finanční obnos, který si klient může půjčit, závisí na konkrétní společnosti. Půjčky do 24 hodin tak mohou být v řádu stovek až desetitisíců korun.