arrow

SMS půjčka do výplaty
16/08/2015

Rychlou finanční pomocí v období před výplatou, pokud váš rozpočet narušily nečekané výdaje, může být SMS půjčka. Půjčit si pár tisíc korun většinou nebývá problém ani tehdy, pokud jste měli v minulosti problémy se splácením a máte negativní zápis v registru dlužníků. Není také většinou třeba dokládat výši příjmů.

Kolik peněz si můžete půjčit?

SMS půjčku do výplaty vám poskytne většina nebankovních společností. Výše první půjčky je poněkud omezena, ale pokud ji řádně splatíte, můžete si příště půjčit o něco více. Společnosti tak odměňují spolehlivé klienty. Při opakovaných žádostech můžete získat až 15 000 Kč, u prvních to bývá maximálně 5 000 Kč.

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost

Rychlá půjčka do výplaty vám poskytne peníze krátkodobě, její splacení probíhá zpravidla do 30 dnů. Termín, do kdy peníze vrátíte, si můžete někdy určit sami. O půjčku žádáte prostřednictvím SMS zprávy nebo internetového formuláře na stránkách společnosti. V této online žádost vyplníte osobní údaje, zvolíte požadovanou částku a dobu splatnosti. Někdy je vyžadován symbolický ověřovací poplatek 1 Kč, od něj už ale mnoho poskytovatelů upouští. Poté vám už nic nebrání půjčku získat. Pokud vám bude schválena, což většinou probíhá automaticky a do pár minut, peníze se ihned odesílají na bankovní účet. Od chvíle podání žádosti, do možnosti vybrat si peníze, zpravidla uběhne jen pár minut nebo maximálně hodin.

Lze se vyhnout poplatkům?

Tyto nebankovní krátkodobé půjčky se splácejí v jedné splátce, která zahrnuje částku navýšenou o poplatek za zapůjčení peněz. Ten bývá poměrně vysoký. Za rychlost a bezproblémovost si zkrátka musíte něco připlatit. U několika málo společností je možnost získat první půjčku zcela zdarma, bez poplatku. Jedná se například o Ferratum nebo Zaplo.